Vídeňská ZOO a historická Vídeň

Vídeňská ZOO a historická Vídeň, Rakousko, Vídeň, 28.4.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 119645167

Vídeňská ZOO a historická Vídeň

Rakousko » Vídeň

, ProgramVídeňská ZOO a historická Vídeň

Termín:

28.4.2018 - 28.4.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

1 den

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
440 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Stravování
vlastní
Doprava
autobusem

ODJEZDOVÁ MÍSTA: Prostějov, Mostkovice, Vícov, Stínava, Malé Hradisko, Protivanov, Buková, Benešov u Boskovic, Okrouhlá, Vratíkov, Hrádkov, Boskovice, Lhota Rapotina, Doubravice nad Svitavou, Rájec - Jestřebí, Blansko, Lipůvka, Brno, Mikulov (nebo kdekoliv na trase)
Program
Odjezd v ranních hodinách. Kolem 10:00 hod. příjezd do Vídně. Dopolední návštěva Vídeňské ZOO, která byla již třikrát vyhlášena za nejlepší ZOO v Evropě. ZOO se nachází v těsné blízkosti slavného barokního zámku Schönbrunn. Bezesporu k největším lákadlům Vídeňské ZOO patří pandy velké, jimiž se může pochlubit jen málokterá světová ZOO. Panda jménem Fu Long byla první v Evropě, která se narodila přirozenou cestou, na což jsou týmy místních vědců a chovatelů dodnes hrdí. ZOO je protkána mnoha malebnými uličkami, které vytyčují trasu pro prohlídku obdivuhodných zvířat. Kromě pand, koal, slonů či sibiřských tygrů tu můžete vidět na 700 dalších druhů zvířat. Velmi oblíbený, především mezi dětskými návštěvníky, je i moderní pavilon s orangutany. Anebo, co si pořádně přes skleněnou stěnu prohlédnout plavajícího ledního medvěda?

A kdo nebude chtít navštívit ZOO, může se procházet rozlehlými zahradami zámku Schönbrunn, vstup je zdarma. Nachází se zde rozárium, několik nádherných fontán, Glorieta s úžasným výhledem na celou Vídeň.

Odpoledne autobusem přejedeme do historického centra Vídně - budeme pokračovat pěší prohlídkou historického centra města s průvodcem - Radnice, Parlament, Burgtheater, Hofburg, luxusní ulice Kohlmarkt, Graben, Stephansplatz s monumentálním dómem sv. Štěpána, kde již stráví každý odpoledne dle svého individuálního programu. V cca 18:00 hod. odjezd domů. Návrat ve večerních hodinách.
Cena zahrnuje
autobusová doprava, služby průvodce
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění, vstupné (18 EUR dospělí, 9 EUR děti a mládež 6 - 19 let, děti do 6 let ZDARMA)
Pořadatelem tohoto zájezdu je Ing. Klára Veselá, BSc, IČ 01370375.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK