Vídeň - Dům moří & Dům motýlů

Vídeň - Dům moří & Dům motýlů, Rakousko, Vídeň, 5.5.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 123245723

Vídeň - Dům moří & Dům motýlů

Rakousko » Vídeň

, ProgramVídeň - Dům moří & Dům motýlů

Termín:

5.5.2018 - 5.5.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

1 den

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
440 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Stravování
bez stravy
Doprava
autobusem

ODJEZDOVÁ MÍSTA: Prostějov, Mostkovice, Plumlov, Vícov, Stínava, Malé Hradisko, Protivanov, Buková, Benešov u Boskovic, Okrouhlá, Vratíkov, Hrádkov, Boskovice, Lhota Rapotina, Doubravice nad Svitavou, Rájec - Jestřebí, Blansko, Lipůvka, Brno, Mikulov (nebo kdekoliv na trase)
Program
Odjezd v ranních hodinách. Kolem 10:00 hod. příjezd do Vídně. Dunajská vyhlídková věž (Donauturm, 252 m), možnost výjezdu výtahem za 35 sekund, procházka po nábřeží u sídla Organizace spojených národů (Vídeňský Manhattan) nebo individuální volno. Odpoledne návštěva Domu moří (Haus des Meeres) – dříve jedna z obranných protileteckých věží. Několikapatrové betonové pevnosti bez oken stále připomínají nálety během druhé světové války ve Vídni. Tam, kde bývaly bunkry, sklady munice a vysílače, plavou dnes v akváriích ryby a stojí umělecká díla. Dvě stavby se totiž proměnily v mořské muzeum a galerii. Prohlídka unikátního vodního světa. V zážitkovém akváriu se mohou děti díky „potápěčským přilbám“ zabudovaným do dna akvária podívat do světa tropických ryb. Klienti, kteří nebudou mít zájem o návštěvu Domu moře, mohou využít volna k prohlídce Domu motýlů (Schmetterlinghaus), kde je chováno na 50 druhů živých exotických motýlů, které lze sledovat z bezprostřední blízkosti, nebo mohou čas využít k nákupům na Mariahilferstrasse a k návštěvě některé z vídeňských kavárniček či ochutnávce jablečného štrúdlu nebo dortíku Sacher. V cca 18:30 hod. odjezd domů. Návrat ve večerních hodinách.
Cena zahrnuje
autobusová doprava, služby průvodce
Cena nezahrnuje
vstupné do Domu moří 17,60 € (senioři 13,10 €; studenti 13,10 €; děti 6–15 let 8 €; děti 3 – 5 let 5,40 €), Dům motýlů 6,50 € (senioři 5,50 €, studenti 5 €, děti 3–6 let 3,50 €), Dunajská vyhlídková věž 9,90 € (skupina od 20 osob 5,20 €)
Pořadatelem tohoto zájezdu je Ing. Klára Veselá, BSc, IČ 01370375.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK