Budapešť s návštěvou Tropicaria

Budapešť s návštěvou Tropicaria, Maďarsko, Budapešť, 19.5.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 123245764

Budapešť s návštěvou Tropicaria

Maďarsko » Budapešť

, ProgramBudapešť s návštěvou Tropicaria

Termín:

19.5.2018 - 19.5.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

1 den

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
789 Kč ()


Stravování
bez stravy
Doprava
autobusem

ODJEZDOVÁ MÍSTA: Prostějov, Mostkovice, Plumlov, Vícov, Stínava, Malé Hradisko, Protivanov, Buková, Benešov u Boskovic, Okrouhlá, Vratíkov, Hrádkov, Boskovice, Lhota Rapotina, Doubravice nad Svitavou, Rájec - Jestřebí, Blansko, Lipůvka, Brno (nebo kdekoliv na trase)
Program
Odjezd v ranních hodinách. Příjezd do Budapešti v dopoledních hodinách. Následovat bude prohlídka Tropicaria, největšího akvária ve střední Evropě (rozloha 3 000 m2). Tropicarium určitě okouzlí nejen vaše ratolesti, ale i Vás, dospělé. Celkem 8 stálých výstav láká na exotické ptáky, tamaríny, aligátory, želvy a všechny ryby světa. Při pohledu z mostu uvidíte, jak pod vámi plují aligátoři. Mezi dětskými návštěvníky je oblíbený aligátor z Mississippi, který většinou loví ptáky a ryby. V obrovském akváriu plují žraloci a rejnoci, které si na závěr můžete také pohladit. Obrovským zážitkem je také ukázka krmení piraní. Kromě živočichů žijících ve vodních hlubinách, zde můžete obdivovat kousek dešťového pralesa, ve kterém dokonce v pravidelných intervalech zahřmí a spustí se déšť s hromy a blesky, což vyvolává atmosféru skutečného pralesa. Po návštěvě Tropicaria bude následovat návštěva Budínského vršku, který je zapsán na seznamu kulturního dědictví UNESCO – nachází se zde Královský hrad, Rybářská bašta a Matyášův chrám. V cca 18:00 hod. odjezd domů. Návrat ve večerních hodinách.
Cena zahrnuje
autobusová doprava, služby průvodce
Cena nezahrnuje
zlevněné skupinové vstupné Tropicarium 2 100 HUF/dops. os. (děti, studenti a senioři 1 600 HUF)
Pořadatelem tohoto zájezdu je Ing. Klára Veselá, BSc, IČ 01370375.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK